DUK

Kas apsprendžia - mes sveiki, ar ne?

Mūsų sveikatą apsprendžia organizmo ląstelių sveikata. Jei ląstelės funkcionuoja gerai – mes jaučiamės gerai ir esame sveiki. Svarbu suprasti, kad bendra organizmo medžiagų apykaita yra visų mūsų organizmą sudarančių ląstelių medžiagų apykaitų suma. Kad būtų sveika ląstelei reikalingos maistingosios medžiagos ir pirmiasia – mineralai, kurių ji pati pasigaminti negali. Be to, mineralai turi būti natūralioje biologinėje formoje (fulvo mineralai) ir proporcijoje, kaip gamta sukūrė.

Ar tinkamai maitinantis mūsų ląstelės gaus visas reikalingas maistingąsias medžiagas?

Greičiausiai – ne. Per pastaruosius 30 metų žemdirbystė pasikeitė daugiau, nei per pastarąjį 1000 metų ir dabartiniai žemės ūkio produktai turi tik apie 20% tos maistinės vertės, kurios jie turėjo dar prieš šimtmetį. Tai sukelia toli siekiančias neigiamas pasekmes mūsų sveikatai ir maistingųjų medžiagų atsargas organizme tenka pastoviai papildyti.

Ar maisto papildai gali išspręsti maistingųjų medžiagų trūkumo problemą?

Ne, negali, … jei juose nebus fulvo rūgščių. Fulvo rūgštys vaidina kritinį vaidmenį mūsų sveikatai ir yra tarsi tiltas tarp gyvosios ir mineralinės gamtos. Pirmiausiai tai galinga transporto sistema, paverčianti mineralines medžiagas – “akmenukus” organinėmis joninėmis medžiagomis ir pernešanti maistingas medžiagas per ląstelių membranas į jų vidų, kur ir vyksta medžiagų apykaitos procesai.

Iš kur atsirado ir kaip išgaunami fulvo mineralai?

Fulvo mineralai yra organiai fulvatai, kuriuos pagamino gerosios bakterijos, gyvenusios prieš 30-35 milijonus metų iš tuo metu žemėje augusių gigantinių mineralais ir kitomis medžiagomis turtingų augalų. Iš panašių į gintarą organinių mineralų fulvatai išgaunami šaltos fermentacijos būdu, naudojant tik tyrą vandenį ir be jokių chmikalų ar terminio apdorojimo, kad išsaugotume ir perduotume Jums per milijonus metų gamtos sukauptus mineralus ir energiją.

Ar visų fulvo mineralų kokybė yra vienoda?

Ne. Terminu “fulvo rūgštys”, “fulvo mineralai” apibūdinama dešimtys tūkstančių skirtingų organinių junginių, priklausančių huminių medžiagų grupei, panašiai, kaip sniego pusnis sudaro tūkstančiai skirtingų snaigių. Fulvo mineralų pagaminti neįmanoma, jie išgaunami iš priešistorinių uolienų ir produkto kokybę apsprendžia žalaiva ir išgavimo technologija. Mes išgauname fulvo mineralus iš 30-35 milijonų metų unikalaus biologinio turtingumo žaliavos, naudojant tik tyrą vandenį, be konservantų ar pasterizacijos ir garantuojame produkto ekologiškumą, natūralumą ir puikų poveikį Jūsų sveikatai.

Kokią įtaką sveikatai turi ląstelės šarmingumas (pH)?

Lemiamą. Fulvo mineralai (jie yra šarminiai) yra reikalingi rūgščių neutralizacijai ir sveikam, šarminiam organizmo pH balansui. Normali ląstelių medžiagų apykaita, kaip galutinius produktus gamina rūgštis, taip pat mes vartojame organizmą rūgštinančius produktus, tokius, kaip saldūs gazuoti gėrimai, ar patiriame psicho-emocinį stresą (pyktį, nerimą, baimę), kas taip pat yra rūgščių šaltiniai. Jei maisto racione trūksta mineralų, mūsų organizmai kenčia nuo rūgščių. Kai organizmai tampa rūgštiniais, audiniai tampa uždegiminiais, ląstelės – pažeidžiamos, atsiranda didžiuliai kiekiai laisvųjų radikalų, kas sukelia vadinamą oksidacinį stresą, dabar pripažįstamą daugelio ligų priežastimi.